Ščasný řekl Šuralovi, že ho chce. Komu dal zelenou k odchodu?

Zdeněk Ščasný po zahájení zimní přípravy potvrdil, že zesnulého Pavla Srníčka vystřídá v roli trenéra brankářů Daniel Zítka.

Ščasný řekl Šuralovi, že ho chce. Komu dal zelenou k odchodu?
Petržela asi přijde nejen o Pavlenku, ale i Narha a Mensaha

"Myslím, že i Pavel by si to takto přál, protože byli kamarádi. Na jeho práci naváže nejlépe," citoval web sparta.cz slova nadřízeného Krejčího, Lafaty, Štěcha a spol.

Pokud jde o nové tváře, většina hráčů, kteří v podzimní části hotovali jinde, zůstane zapůjčena i nadále. Výjimkou je však odchovanec Adam Jánoš, jenž už se na Vysočinu nevrátí.

"Může hrát na pravém beku a na pozici defenzivního záložníka, zda se prosadí, ale záleží jen na něm," pokračoval bývalý stratég Panathinaikosu Atény, jehož slova vyšla na webu sparta.cz.

Kouč potvrdil zájem o libereckého štírka Josefa Šurala. "Je to všeobecně známo. Jednání probíhají, i já jsem s ním mluvil. Je to hráč, kterého bych do mužstva chtěl, ale záleží jen na něm, jak se rozhodne," doplnil šéf sparťanské lavičky, podle něhož klub momentálně jedná i s dalším hráčem, jehož jméno ovšem specifikováno nebylo.

Paixao, Litsingi a Steinhöfer zůstávají hráči slavného "S". Mají ovšem svolení hledat si nového zaměstnavatele. "Finalizujeme odchod Litsingiho, nicméně Paixao a Steihöfer mají stále platné smlouvy a budou s námi trénovat. Hledají si však jiné kluby," zakončil na stránkách sparta.cz muž zodpovědný za výkony a výsledky aktuálně druhého celku nejvyšší tuzemské soutěže.

Ze Stínadel odchází do města automobilů...