Giroud střílí na Shearera: nepotřebujeme posily!

Londýnský Arsenal vede Premier League po 20 kolech o dva body před Leicesterem a o tři před City. Má šanci po jedenácti letech opět získat titul. Jak k němu ale dojít, o to se na dálku přou bývalý útočník a nyní komentátor Alan Shearer a útočná hvězda Gunners Olivier Giroud.

Giroud střílí na Shearera: nepotřebujeme posily!
„Máme na to, abychom letos konečně získali titul,“ myslí si francouzský reprezentant, díky němuž Arsenal přežil skupinu Ligy mistrů a postoupil do jarního osmifinále této soutěže. „Když se uzdraví naši marodi, naše síla se zvýší a budeme ještě údernější a lepší,“ dodává zcela logicky.

Giroud tak reagoval na kritiku Alana Shearera, který se nechal slyšet, že pokud Arsenal neposílí na dvou třech postech, může si nechat o titulu jen zdát. „Řekni mi, kde, ukaž mi pozice, na nichž potřebujeme posílit,“ rozohnil se Francouz.

Giroud získal titul v roce 2012 v rodné zemi, když nečekaně slavil s Montpellierem. „Vím, jaké je to krásné slavit titul. Potřebujete k tomu kvalitní kádr a taky trochu štěstí. A my to první máme. Podívejte se na naši lavičku, kolik mladých talentů čeká na svoji příležitost. Já se nebojím, já našemu týmu věřím,“ zakončil spoluhráč Petra Čecha.

Pro koho je Vácha nejlepší defenzivní záložník české ligy?