Barcelona hlásí 77 nováčků, ale ztratí prý Neymara

Pouze bezbrankovou remízou v městském derby s Espanyolem začal španělský mistr a vítěz Ligy mistrů FC Barcelona rok 2016. To je však to nejmenší, co by fanoušky katalánského klubu pálilo. Spíše se ptají: udrží naše vedení Neymara?

Barcelona hlásí 77 nováčků, ale ztratí prý Neymara
Pondělní vydání manchesterského Večerníku totiž přineslo informaci, jako vždy ze zaručených zdrojů blízkých klubu, že tamní United má připravenu nabídku pro brazilského kouzelníka Neymara jr. A zveřejnilo i údajnou přestupovou částku. Na Old Trafford prý mají připraveno 190 milionů euro! Těmto spekulacím nahrává i fakt, že Neymar sice chce prodloužit smlouvu v Barceloně, ale jeho otec by syna rád viděl raději na britských ostrovech kvůli daním.

To je pro Nou Camp jistě zpráva dne a při váze této informace zaniká i skutečnost, že Barcelona v pondělí, první pracovní den roku 2016, zaregistrovala 77 nových tváří.

Kromě Ardy Turana a Aleixe Vidala, o čemž jsme už informovali, jde ale převážně i hráče B týmu a juniorských výběrů. Vysoké číslo vyplývá z ročního zákazu přestupů, pramenících z porušení legislativy při sjednávání transferů.

Benítez v Madridu skončil a Pérez prý ukázal na Zidana...