Opustí Wágner Jablonec? Nechci odcházet, klubu určitě dlužím

Jakmile Miroslav Pelta před pár týdny avizoval, že se Jablonec hodlá v zimním zbavit dvou až tří hráčů prvního mužstva, ihned se začalo spekulovat, že by se mohl odliv ze severu Čech týkat také vytáhlého útočníka Tomáše Wágnera.

Opustí Wágner Jablonec? Nechci odcházet, klubu určitě dlužím
Krmenčík se v Plzni pere o šanci: Už nejsem ten vyjukaný kluk

Sám bývalý hráč Příbrami, Mladé Boleslavi či Plzně však na prvním srazu v Chance aréně jakékoliv spekulace o svém odchodu vyloučil. "O ničem nevím. Chci v Jablonci zůstat, jsem tu teprve půlrok. Jablonci určitě dlužím, ten půlrok se nepovedl a já určitě nechci odcházet za takovéto situace," uvedl v interview pro stránky fkjablonec.cz spoluhráč Beneše, Greguše, Pospíšila a spol.

Wágner se ptal na svého nového nadřízeného Zdenka Frťalu svého kamaráda ve Varnsdorfu a uvedl, že se na změnu v trénincích těší. Bere změnu trenéra jako novou šanci na základ? "Je pravda, že já moc v závěru podzimu nenastupoval. Neříkám, že jsem si přál odchod trenéra, protože si myslím, že i trenér Šilhavý byl dobrý. Teď to ale beru tak, že začíná nová příprava a nová výzva. Zkusím se prosadit a ukázat, že do té jedenáctky patřím. Těším se na to," pokračoval na klubovém webu pětadvacetiletý ofenzivní fotbalista.

Novému sportovnímu řediteli Ivanu Horníkovi by se líbil jarní jabloneckký útok na pohárové příčky. Co na to člen útočné řady? "Budeme se snažit v obou soutěžích - Synot lize i MOL Cupu. Já si myslím, že ani v jedné z nich to není ztracené. Liga je vyrovnaná, každý může ztratit s každým. Je potřeba se sehrát a udělat nějakou dobrou sérii a dostat ty týmy, které tam jsou teď pod tlak. Cílem by podle mě mělo být postoupit do pohárů. Jít se tam může i ze čtvrtého nebo pátého ligového místa. Myslím, že by bylo blbý, kdybychom říkali, že na to už nemáme," uzavřel Wágner.

Petržela asi přijde nejen o Pavlenku, ale i Narha a Mensaha