Která ligová esa mají důvod k obavám o angažmá?

Není to tak dávno, co bývaly oporami ve svých klubech a stála na nich celá hra. Nyní se však musí spokojit s rolí náhradníka a tvrdě bojovat o návrat do sestavy. Kteří hráči se s touto situací musí v českých luzích a hájích vyrovnat?

Která ligová esa mají důvod k obavám o angažmá?
Kdybych řešil jen peníze, už bych měl vybráno, přiznal Šural

Aidin Mahmutovič (Plzeň)

Po přestupu z Teplic se od něj očekávaly góly, spousta gólů. Bosenský forvard však na předchozí úspěšné angažmá nedokázal ve Štruncových sadech navázat a zdá se, že by mohl plzeňskou kabinu brzy opustit. Na hrotu útoku se totiž daří Michalu Ďurišovi a navíc se dá čekat, že šanci dostane i talentovaný Michael Krmenčík.
[break]

David Bičík (Sparta)

Letenský gólman v poslední době platil za jasnou jedničku pražské Sparty a absentoval pouze v případech, kdy měl zdravotní potíže. Jenže zkušenému gólmanovi je už 34 let a navíc mu po sezoně končí smlouva. S nabídkou prodloužení vedení Sparty zatím nepřišlo možná i proto, že bude chtít od nové sezony dát prostor mladému Tomáši Koubkovi, jenž hostuje v Liberci.
[break]Barcelona hlásí 77 nováčků, ale ztratí prý Neymara

František Rajtoral (Plzeň)

Na rozdíl od Mahmutoviče toho už má v dresu Viktorie odkopáno dost a dost. Dařilo se mu na pravém kraji zálohy i obrany a v létě se dočkal prodloužení smlouvy. Podzimní část sezony však zdaleka nebyla podle očekávání devětadvacetiletého borce a místo v základu tak postupně přenechal talentovanému Aleši Matějů, jenž přišel v létě z Příbrami. Navíc se do tréninku po těžkém zranění vrací Radim Řezník.