Slavia ho chtěla vždy, Jablonec odmítá...přednost mají Ševci!

Pětadvacetiletý záložník Vukadin Vukadinovič strávil většinu podzimní části ve Zlíně a vydařil se mu zejména finiš daného období. O tom, kde bude na jaře, však stoprocentní jasno nemá. Dva týdny před odletem na soustředění do Turecka by to ovšem chtěl mít vyřešené.

Slavia ho chtěla vždy, Jablonec odmítá...přednost mají Ševci!
Kdybych řešil jen peníze, už bych měl vybráno, přiznal Šural

"Je pravda, že se něco objevilo. Byl jsem doma v Srbsku, neměl jsem český mobil. Jak jsem se vrátil do Prahy, tak jsem se dozvěděl o zájmu Liberce a Slavie. Slavia o mě stála vždycky, akorát neměla peníze. Nedomluvili se s Jabloncem, který mě chtěl zpátky. V Jablonci to ale nebylo ono, nehrál jsem. Slavie mě pak chtěla na podzim na hostování, rozhodoval jsem se mezi ní a Zlínem. Zvolil jsem Zlín, Slavia měla sezonu dobře rozehranou a myslel jsem si, že ve Zlíně bude menší konkurence. Šel jsem tam, kde jsem cítil, že budu hrát, ozřejmil v rozhovoru pro idnes.cz Srb.

Na sever Čech by se vracel nerad. "Mezi Zlínem a Jabloncem byla opce a tím, že ji Zlín uplatnil, už Jablonec nemá do toho co říct. Když tam přišel nový trenér, tak mi volal sportovní ředitel, že by možná o mně uvažovali. Ale nerad bych se tam vracel. Vím, co mě tam čeká. Něco tam není v pořádku," pokračoval na stránkách idnes.cz Vukadinovič.

Číslem 1 pro něj v tuto chvíli zůstávají Ševci z moravské Letné, kteří půjdou do jarních bojů z velmi lichotivé šesté pozice. "Ještě jsem s nikým nemluvil. Bude to předmětem jednání, a pokud se domluvíme, rád zůstanu. Zlín mi pomohl, abych se fotbalově vrátil tam, kde jsem byl před rokem. Nejdříve budu jednat se Zlínem, má přednost. Nevidím důvod něco měnit. Parta, fanoušci, trenér, všechno je tady na výborné úrovni," zakončil fotbalista, jenž v tuzemsku rpošel i Táborskem či Viktorií Žižkov.

V čem má Slavia dle Horníka zmatek a musí si udělat pořádek?