Nový Real, aneb na kom chce stavět Zidane?

Real Madrid má od pondělí nového kouče. Odvolaného Rafaela Beníteze, jenž na lavičce Bílého baletu vydržel jen polovinu sezony, nahradil kouč rezervního celku a velký oblíbenec fanoušků Realu Zinedine Zidane. Bývalý vynikající záložník za sebou už má i první oficiální tiskovou konferenci, coby první muž lavičky Realu.

Nový Real, aneb na kom chce stavět Zidane?
Po nástupu francouzské legendy ke kormidlu bílého baletu se okamžitě začalo spekulovat o tom, koho by si mohl Zidane přát jako lednové posily. Řeší se ovšem i další věci, třeba na koho bude zatím poměrně nezkušený kouč sázet.

Mnohem více prostoru by nyní měla dostávat dvojice Isco – James Rodríguez. Oba to pod Rafaelem Benítezem neměli jednoduché a příliš toho nenahráli, z čehož pramenila i jejich nespokojenost. To by se nyní mělo změnit.

Poslední ligový duel Realu proti Valencii strávili Isco i James pouze na lavičce náhradníků. V dalším duelu by už ale mohli být v základní sestavě. „Oba dva budou pro tým velmi důležití,“ prozradil Zidane.

„Důležité bude motivovat všechny hráče. Proběhly nějaké změny, ale Benítez odvedl dobrou práci a já mu přeji hodně štěstí do dalšího angažmá,“ uzavřel „Zizou“.

Nejlepší mladíci současnosti? Talenty nabízí Real, United i Bayern!