Reds nakročili do finále poháru, Sampdoria ovládla městské derby

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Pátou porážku v řadě si v úterý připsali hráči italského FC Janov a v tabulce Serie A zůstali na sedmnácté příčce. Do finále Anglického ligového poháru nakročil Liverpool, který na hřišti Stoke vyhrál 1:0.

Janov v městském derby podlehl Sampdorii 2:3 a na sestupovou osmnáctou příčku má stále náskok pouze dva body. Hosté ve 49. minutě vedli už 3:0 po dvou brankách Soriana a jedné trefy druhého nejlepšího střelce ligy Edera, jenž má na svém kontě již jedenáct branek.

Domácím se podařilo díky dvěma přesným zásahům Pavolettiho v závěru snížit, ale na body už nedosáhli.

Krok od finále Anglického ligového poháru je Liverpool. Reds úvodní semifinálový duel na půdě Stoke vyhráli po gólu Ibeho ze 37. minuty 1:0. Odveta je na programu 26. ledna.

Italská liga - 18. kolo:

FC Janov - Sampdoria Janov 2:3 (69. a 80. Pavoletti - 18. a 49. Soriano, 39. Eder)