Potkají se spolu Paixao a Ondrášek v útočné řadě Wisly?

Zkušený portugalský útočník Marco Paixao přišel v létě 2015 do Sparty jako velká hvězda a před startem sezony 2015/2016 ukázal velké sebevědomí, když fanouškům slíbil 30 branek.

Potkají se spolu Paixao a Ondrášek v útočné řadě Wisly?
Srníček se jmenoval jinak, než se psalo! Tisk komolí i jiné tváře

Během podzimu však před svým zraněním kotníku nedal během šesti soutěžních vystoupení ani jeden gól a momentálně už má od letenského klubu z Generali arény povolení, že si může hledat nového zaměstnavatele.

Podle informací serverů interia.pl a pilkanozna.pl by se mohl jednatřicetiletý ofenzivní fotbalista vrátit do polské Ekstraklasy, v níž působil před svým příchodem do české metropole.

Nikoliv však do Slasku Wroclav, za který dal svého času 34 branek v šestašedesáti startech. Údajně se o něj zajímá momentálně až třináctý celek tabulky Wisla Krakov, ve kterém už prý úspěšně absolvoval zdravotní prohlídku.

Vedení třináctinásobného mistra země Wisly uvažuje také o českém útočníkovi Zdeňku Ondráškovi, jenž před pár týdny ukončil svou norskou epizodu v trikotu Tromsö. "V úvahu přichází jeden z nejtradičnějších polských klubů, druhou variantou je Švýcarsko," potvrdil webem sport.cz citovaný agent Pavel Zíka, o jehož klienta stáli ze Synot ligy představitelé Slavie, Teplic i Olomouce.

Žádané ikony, které ovšem svolení k přestupu nedostanou