Překvapení letošní sezony je v hledáčku Chelsea, City i United!

Objev letošní sezony v anglické Premier League září v Leicesteru. Liškám první část ročníku vyšla nad očekávání dobře a vyhřívají se na špici tabulky. Vděčí za to i gólové potenci útočníka Jamei Vardyho, o něhož se pochopitelně začalo zajímat trio Manchester United, Manchester City a Chelsea.

Překvapení letošní sezony je v hledáčku Chelsea, City i United!
V případě rudých ďáblů a Blues je zájem už vzhledem k letošním výkonům jasný. Chelsea se totiž zmítá ve spodních patrech tabulky, United zase po vydařeném začátku začali nabírat vodu a dlouhou sérii bez výhry ukončili až před pár dny.

Manchester City v této společnosti nemůže chybět už z toho důvodu, že je takřka jeho povinností takovéto borce minimálně sledovat.

Patnáct gólů ve dvaceti zápasech, to je bilance osmadvacetiletého střelce, jenž pod Claudiem Ranierim řádí jako utržený ze řetězu. Je jisté, že se svého klenotu nebude chtít italský kouč vzdát, ale pakliže dostane Leicester odpovídající nabídku, asi mu nic jiného nezbyde.

Na Old Trafford by Vardy mohl pomoci vyřešit tragickou situaci v ofenzivě, kde se trápí Rooney, Depay i Martial. Chelsea zase sází na Diega Costu, jenž má ovšem k loňské formě hodně daleko a navíc je dost psychicky nevyzpytatelný.

Šest borců, ze kterých se staly hvězdy první velikosti