Teplice chtějí přivést na Stínadla dva svěřence trenéra Kozla

Teplicím se v posledních týdnech podařilo ulovit již čtyři nové akvizice a aktuálně vedení severočeského celku ze Stínadel lanaří další dva hráče, kteří patří pražské Dukle.

Teplice chtějí přivést na Stínadla dva svěřence trenéra Kozla
TOP 50 nejhodnotnějších fotbalistů dle současného trhu

Jedná se o beka Michala Jeřábka a gólmana Martina Chudého. V případě prvně zmíněného fotbalisty z Julisky jsou Teplice domluvené na jeho letním příchodu. Aktuálně se však jedná o tom, aby rozšířil kádr trenéra Davida Vavrušky již od ledna.

Pokud jde o šestadvacetiletého slovenského brankáře, jenž v minulosti prošel Nitrou či Vlašimí, aktuálně dvanáctý tým prvoligového peletonu by jím mohl řešit situaci mezi třemi tyčemi, protože jedničku Tomáše Grigara trápí vleklé zdravotní trable.

"Jeřábkovi jsme nabídli prodloužení smlouvy a víme, že má nabídku z Teplic. Záleží na hráči, jak se rozhodne. Chudý se připravuje s námi, i on má smlouvu do konce sezony. Jednání s Teplicemi probíhají," ozřejmil webem iSport.cz citovaný sportovní ředitel dejvického týmu Günter Bittengel, podle jehož slov by naopak mohl jeho klub posílit zadák Baníku Ostrava Filip Kaša.

Hipp hodně spoléhá na Kučeru. Čí setrvání by ho potěšilo?