Čistka v Realu! Komu může Bílý balet brzy zamávat?

Hodně rušné období čeká v nadcházejících dnech španělský Real Madrid. Bílý balet dal sbohem nepopulárnímu Rafaelu Benítezovi, na jehož místo usedl oblíbený Zinedine Zidane, jenž doposud působil na lavičce rezervního týmu Realu. Bývalý francouzský reprezentant už spolu s prezidentem klubu Florentino Perézem vymýšlí, co s kádrem nyní udělá.

Čistka v Realu! Komu může Bílý balet brzy zamávat?
Právě Perézovo rozhodnutí nahradit Beníteze, pod jehož vedením si Real nevedl zrovna dobře z výsledkového ani z herního pohledu, miláčkem fanoušků by mohlo vyvolat řetězovou reakci. Zidane totiž všechny hráče kádru dostatečně dobře zná a může tak okamžitě jednat.

Zdroje blízké klubovému vedení už přišly s devíti jmény, jejichž další osud na San Bernabeu je prý minimálně hodně nejistý. Přesto není pravděpodobné, že by Real z kádru vyřadil větší množství hráčů už teď v lednu.

Mluví se o tom, že by v létě mohl klub opustit hvězdný Cristiano Ronaldo, o jehož služby se zajímají zástupci Manchesteru United a také PSG. Podobné zvěsti proběhly i okolo dalšího ofenzivního borce Karima Benzemy.

Nahnuté to údajně mají i Sergio Ramos, Toni Kroos, Isco, James Rodríguez a Keylor Navas. Tuto sedmičku pak doplňují Denis Cheryshev s Alvaro Arbeolou.

Britským tiskem v posledních dnech navíc často proběhne informace o zájmu anglických celků o Garetha Balea, jenž byl jako jeden z mála hráčů vyhazovem Beníteze zklamán. Bývalý kouč Realu chtěl totiž právě na velšském reprezentantovi stavět hru, což se nyní dost možná změní.

Nový Real, aneb na kom chce stavět Zidane?