Reds uzavřeli přestup srbské hvězdičky. Jak ji hodnotí Klopp?

Osmnáctinásobný šampion Anglie z Anfield Road představil uprostřed týdne svého nového hráče, kterého ovšem nechá až do léta zapůjčeného v jeho dosavadním klubu.

Reds uzavřeli přestup srbské hvězdičky. Jak ji hodnotí Klopp?
United zoufale potřebují posílit, dostane ale LVG peníze?

Je jím devatenáctiletý srbský záložník Marko Grujič z Crvene Zvezdy Bělehrad, jenž se tak přesune k řece Mersey do města The Beatles až za šest měsíců.

Talentovaný mladík, který se Liverpoolu upsal až do roku 2020, je nedávným mistrem světa do dvaceti let z Nového Zélandu a aktuálně nechybí v nominacích srbské jednadvacítky.

Reds přestupovou částku nezveřejnili, ovšem britský tisk informoval, že by se mohlo odstupné pohybovat okolo 7,2 milionu eur.

Vytáhlý hráč debutoval v srbské Super Lize již v květnu 2013. Na podzim si za bělehradského suveréna připsal pět vstřelených branek. Šéfové ostrovního velkoklubu ho mají podle všeho nastudovaného velmi dobře...

"Marko je velký talent. Sledovali jsme ho už delší dobu, našei skauti s ním byli velmi spokojení. Už jsem s ním i mluvil, je to rozumný mladý muž. Jsme rádi, že jsme ho získali," liboval si webem sme.sk citovaný německý odborník Jürgen Klopp, jenž u liverpoolského kormidla vystřídal v průběhu podzimní části odvolaného Brendana Rodgerse.

TOP 50 nejhodnotnějších fotbalistů dle současného trhu