Vůch je v Liberci. Trpišovský věří, že se dokáže přizpůsobit

Jak se jmenuje předpokládaná nejnovější posila Liberce? Trenér Jindřich Trpišovský se na stadionu U Nisy dočkal kmenového hráče Viktorie Plzeň Egona Vůcha, jenž dostal od západočeského celku ze Štruncových sadů povolení trénovat se Slovanem.

Vůch je v Liberci. Trpišovský věří, že se dokáže přizpůsobit
Hušbauer: Když chci ve Slavii uspět, musím znát její minulost

"O případném působení talentovaného hráče v našem klubu se bude jednat v následujících dnech," zaznělo ve stanovisku klubu na stránkách fcslovanliberec.cz.

Exteplického Vůcha provází pověst problémového hráče. V průběhu podzimu byl kvůli disciplíně vyřazen z plzeňského áčka a sám se v jednom z rozhovorů označil za "bílého Balotelliho".

Kouč Trpišovský už s ním ovšem v minulosti pracoval a spolupráce se neobává. ""Věřím, že je to hráč, který má fotbalově Liberci co dát. Je jeden z těch hráčů, o které máme zájem. Znám jeho pověst, ale právě s ohledem na naší předešlou spolupráci věřím, že se dokáže přizpůsobit. Protože vždy se musí přizpůsobit hráč týmu, nikoli tým hráči. Egon Vůch by byl vhodnou alternativou na levou stranu hřiště, pokud by nás opustil Pepa Šural. Jsem rád, že s námi bude trénovat a my uvidíme, v jaké je kondici a jak je na tom aktuálně fotbalově," pronesl na klubovém webu bývalý stratég Viktorie Žižkov.

Premiéru v novém dresu si může Vůch odbýt v sobotu 9. ledna proti Spartaku Chrastava.

Juhar si myslel, že po 4 gólech ve Slavii na něj všude čekají