Guardiola prozradil jména posil, které bude po City požadovat

O letním přesunu zkušeného španělského trenéra Josepa Guardioly z Bayernu Mnichov na lavičku Manchesteru City se už mluví jako o hotové věci. Sám bývalý kouč Barcelony prozradil, že jeho další destinací bude Premier League a v Anglii už mají jasno. Nyní se Guardiola rozmluvil i o posilách, které bude od svého nadcházejícího zaměstnavatele požadovat.

Guardiola prozradil jména posil, které bude po City požadovat
Žádané ikony, které ovšem svolení k přestupu nedostanou

V současné době působí na Etihad Stadium chilský stratég Manuel Pellegrini, ale i on už to měl několikrát hodně nahnuté a nyní se zdá, že lukrativní post bude muset definitivně opustit. Citizens si totiž na Guardiolu dělají zálusk dlouhodobě, o čemž svědčí i fakt, že najali jeho dva bývalé spolupracovníky z Barcelony.

A na koho Guardiola ukázal? V příští sezoně chce mimo jiné spolupracovat s obráncem Bayernu Mnichov Davidem Alabou, stoperem Barcelony Gerardem Piquém, středopolařem Juventusu Paulem Pogbou a konečně také s hvězdou největšího kalibru Lionelem Messim.

Právě ofenzivní klenot Barcelony a jednoho z nejlepších hráčů planety Guardiola pro velký fotbal v Barceloně vypiplal a doteď s ním má velmi vřelý vztah. Právě osoba zkušeného kouče by mohla Messiho definitivně přimět k odchodu z Nou Campu, o němž se už nějakou dobu mluví.

Pro argentinského reprezentanta se už dokonce má pomalu připravovat lukrativní kontrakt. Týdně by měl pobírat neuvěřitelných 800 000 liber!

Čtveřice nejvíce arogantních fotbalistů Starého kontinentu