Horváth po sedmi měsících opět navlékne trikot Viktorie

První utkání v roce 2016 sehraje Viktoria Plzeň v sobotu 9. ledna proti Sokolu Puklice. Stane se tak kvůli projektu "Kopeme za fotbal".

Horváth po sedmi měsících opět navlékne trikot Viktorie
Teplice chtějí přivést na Stínadla dva svěřence trenéra Kozla

Západočeští příznivci momentálního lídra Synot ligy se mohou těšit na to, že v dresu jejich oblíbeného klubu vyběhne i bývalý kapitán a současný asistent hlavního trenéra Karla Krejčího Pavel Horváth.

"Myslím, že fanoušci si v sobotu přijdou na své a dobře se pobaví. K dispozici budu mít i nové posily v podobě vítězů tomboly z vánočních setkání fanoušků v Doosan Areně. Od obou hráčů si hodně slibuju a věřím, že v našem dresu předvedou skvělé výkony. Dalším tahákem pro příznivce Viktorie bude Pavel Horváth, který do utkání také nastoupí," citoval web fcviktoria.cz slova Krejčího.

Bývalý hráč Galatasaraye, Sportingu Lisabon, Teplic, Sparty či Slavie měl na sobě naposledy plzeňský trikot při své červnové rozlučce s profesionální kariérou. Žádný comeback ale nepřijde. "Jsem rád, že mi hlavní trenér dá šanci a ukážu to nejlepší co ve mně je. Na utkání se těším, určitě si užijeme hodně srandy. Fanoušky tak chci touto cestou také pozvat," zakončil současný nadřízený Mahmutoviče, Ďuriše, Hořavy a spol.

Vůch je v Liberci. Trpišovský věří, že se dokáže přizpůsobit