Tourému se Real líbí, že by další Galácticos?

V létě vyprší kontrakt obránci Liverpoolu Kolo Tourému. Zkušený zadák, jemuž je už čtyřiatřicet let nyní přemýšlí, jestli vůbec bude pokračovat v kariéře, případně kde. Bude to Real Madrid, o kterém se rozpovídal?

Tourému se Real líbí, že by další Galácticos?
Touré se o Realu zmínil hned, jak přišla řeč na jeho další angažmá. „Pokud budu hrát dobře, tak bych mohl jít i do Realu Madrid,“ prohodil v žertu.

V letošní sezoně toho totiž příliš neodehrál, ale při zranění řady opor včetně Dejana Lovrena, Martina Škrtela a Mamadoua Sakha dostal příležitost a pomohl Reds k výhře 1:0 nad Stoke City v úvodním semifinálovém utkání Anglického Ligového poháru.

„Popravdě však netuším, co se v příští sezoně bude dít. Každopádně bych rád zůstal v anglické Premier League. Žijí tu mé děti, pro které by stěhování nebylo jednoduché. Užívám si tu každý den, ale jen Bůh ví, kde budu v příští sezoně působit,“ pokračoval bratr slavnějšího záložníka Manchesteru City Yayy, s nímž se na Etihad Stadium také potkal.

Do roku 2013 totiž bledě modrý dres Citizens oblékal. Ještě předtím válel v dresu londýnského Arsenalu a má tak s nejlepší ligou světa bohaté zkušenosti.

Čtvero kočovníků, kterým se dařilo na vícero místech