Chcete Herreru? Klidně! Ale vysolte 40 milionů liber

Ander Herrera a Manchester United? Toto spojení už nemusí dlouho platit. Španělský reprezentant sice po solidním vstupu do angažmá v předloňské sezoně zažívá na Old Trafford horší časy a rád by zamířil jinam. Od vedení klubu k tomu nyní dostal svolení, má to však jeden háček.

Chcete Herreru? Klidně! Ale vysolte 40 milionů liber
Podle britského tisku může Herrere v lednu slavný celek opustit, případný zájemce však za jeho služby musí vysolit 40 milionů liber, což není zrovna malá částka. Navíc když přihlédneme k faktu, kolik toho Herrera v letošní sezoně odehrál, je tato suma přemrštěná.

I proto bude mít šestadvacetiletý záložník velký problém s tím, aby sehnal nové angažmá. Zájemců o jeho služby je dost, ale za ty peníze... O Herreru stojí především Juventus Turín a také Valencia, kterou trénuje někdejší opora Manchesteru Gary Neville.

Úřadující italský mistr věří, že by mu na Herreru mohlo stačit 25 milionů liber, s představami Red devils se však výrazně rozchází.

Někdejší opora Bilbaa působí v Manchesteru od začátku loňské sezony. Zatímco v té minulé si na herní vytíženost nemohl příliš stěhovat, letos je to výrazně horší. V lize totiž naskočil pouze do osmi zápasů.

TOP 50 nejhodnotnějších hráčů na současném trhu