Čtyři hvězdná jména, která si přeje mít Zidane v kádru Realu

Nový trenér Realu Madrid Zinedine Zidane se musí v zimě rozhodnout, co provede se stávajícím kádrem. Koho si v týmu nechá, koho pošle pryč a které borce by rád získal na San Bernabeu. Kdo je v hledáčku bývalého vynikajícího francouzského reprezentanta?

Čtyři hvězdná jména, která si přeje mít Zidane v kádru Realu
Žádané ikony, které ovšem svolení k přestupu nedostanou

Paul Pogba (Juventus)

Talentovaný záložník je velkým oblíbencem právě Zidana, jenž se obdivem ke svému krajanovi nikdy netajil. V Juventusu během několika let vyrostl Pogba v klíčového muže a stejnou pozici si vypracoval v reprezentaci. Vzhledem ke svému mládí před sebou má navíc hodně zářnou budoucnost, což už vědí i v Manchesteru, odkud za pouhých 200 tisíc liber do Juventusu odešel.
[break]

Eden Hazard (Chelsea)

I další jméno na Zidanově seznamu patří mezi absolutní elitu. Belgický reprezentant v loňské sezoně dotáhl Chelsea k mistrovskému titulu a pro mnohé byl spolu s Ronaldem a Messim nejlepším hráčem světa. Letos se mu sice tolik nedaří, přesto má obrovskou kvalitu a před sebou velkou budoucnost stejně jako Pogba.
[break]TOP 50 nejhodnotnějších fotbalistů dle současného trhu

Alváro Morata (Juventus)

Není to tak dávno, co tento španělský forvard na San Bernabeu působil. V nabité konkurenci se ovšem odchovanec Realu nedokázal prosadit, a tak ho bílý balet poslal do Juventusu. Tomu pomohl mimo jiné vyřadit svého bývalého zaměstnavatele v cestě do finále Ligy mistrů. Velmi kvalitními výkony si nyní nahlas říká o návrat do Madridu, kde se pozice útočníků bude jistě řešit.
[break]

Aymeric Laporte (Bilbao)

Francouz. Mladý. Talentovaný. Obránce. To jsou atributy, které Zidane potřebuje. Laporte je jedním z nejlépe hodnocených mladých zadáků, kteří se na evropských hřištích pohybují. V Bilbau podává skvělé výkony a je pouze otázkou času, než zamíří za lepším.