Odchody z Edenu? Uhrin zatím zmínil Hrubého a Hrubeše...

Josef Hušbauer, Jan Bořil, Antonín Barák, Zdeněk Linhart, Muris Mešanovič, Jiří Pavlenka a Lukáš Železník. Toť sedm noviců, kteří v zimním termínu posílili Slavii a ani to by ještě nemuselo být ohledně sešívaného souboru z Edenu všechno, neboť se ještě jedná o dalších dvou tvářích...

Odchody z Edenu? Uhrin zatím zmínil Hrubého a Hrubeše...
Bičík novou smlouvu nemá, ale odejít nemůže

Nebude to těžké ukočírovat? "Už po konci podzimu jsem avizoval, že na určitých místech potřebujeme doplnit, chtěli jsme tři čtyři hráče do základní sestavy. To se nám myslím povedlo, teď už záleží jen na nás trenérech a na hráčch, jak se s tím popereme. Je to složité. Ale beru to tak, že máme dobrou kabinu, je klidná, po charakterové stránce na dobré úrovni. A tahle situace pro mě není žádná novinka, už když jsem trénoval venku, často přicházelo najednou plno nových hráčů. Když začínáte v neznámém prostředí, nikoho neznáte. Už s tím mám zkušenosti, vždycky jsem si poradil. Důležité bylo, aby charakterově zapadli. Ale zase se úplně nebráním ani těm, o kterých se říká, že jsou komplikovaní. Říká se, že v týmu by jeden až dva mohli být," ozřejmil v interview pro idnes.cz trenér Dušan Uhrin mladší.

Kdo by mohl odejít kromě Michala Švece, jenž bude zapůjčen Klokanům z Ďolíčku? "Ve středu zálohy začínáme mít dost hráčů, uvidíme, jestli Hrubý půjde na hostování - má o něj zájem Ostrava. Do branky jsme získali Pavlenku, takže by mohl odejít i gólman Hrubeš, o kterého se zajímá Slovan Bratislava," pokračoval na stránkách idnes.cz nadřízený Berkovce, Škody, Latky a spol.

Slavia půjde do jarních bojů z páté příčky a je jasné, že bude chtít svou pozici vylepšit, aby mohla hrát v příštím ročníku po mnoha letech evropské poháry. "Máme ambice, které bychom rádi naplnili. Já jsem nešel do Slavie, abych hrál o sestup nebo v prostředku tabulky. Naše práce je hrát o co nejlepší umístění. Pevně věřím, že ambice nám jen pomůžou. Zatím k tomu, abychom bojovali o poháry, do budoucna i o titul. Byl bych zklamaný, kdybychom na poháry nedosáhli," zakončil bývalý stratég Plzně, Mladé Boleslavi, Dinama Tbilisi či Temešváru, jehož slova zazněla na serveru idnes.cz.

Hušbauer: Patřil jsem mezi ty, které Ščasný podržel méně