První vážná zahraniční nabídka na Skaláka přilétla z Anglie...

První skutečně konkrétní nabídka na přestup předního hráče Synot ligy Jiřího Skaláka je na světě. Podle serveru iSport.cz se o českého reprezentanta ve službách Mladé Boleslavi uchází druholigový anglický klub Brighton.

První vážná zahraniční nabídka na Skaláka přilétla z Anglie...
Půlmilionový plat v Česku? Jen Vrba a Šural? Není to moc?

"Na stole nám leží první konkrétní nabídka na Jiřího Skaláka, odpověděli jsme na ni a teď čekáme, jak se situace vyvine," citoval Deník Sport slova prezidenta celku z města automobilů Josefa Dufka.

Ofenzivně laděný fotbalista s minulostí ve Spartě trénoval tento týden pod Karlem Jarolímem v týmu, který v Synot lize přezimuje na třetí pozici. Působení na ostrovech však patří k jeho profesním snům. Podle svých dřívějších slov by se nebránil ani lednové změně trikotu. "Někdy jsou nabídky, že se nedají odmítnout. Člověk taky nemůže čekat, neví, co se stane, jestli se nezraní. Pak ta možnost jít ven třeba už nebude. Takže bych se tomu určitě nebránil," uvedl před pár týdny třiadvacetiletý motor boleslavské ofenzívy, jehož názor připomněl Deník Sport.

Brighton & Hove Albion FC, který hraje domácí zápasy na American Express Community Stadium pro více než 30 tisíc diváků, je po pětadvaceti kolech Championship na čtvrté pozici. To by na konci soutěže znamenalo baráž o Premier League.

Hušbauer: Patřil jsem mezi ty, které Ščasný podržel méně