Baroš, Skalák a spol. si smlsli na Pardubicích šesti trefami

[tag]TIPSPORT LIGA[/tag] Nejofenzivnější tým podzimní části Synot ligy z města automobilů vstoupil do zimní Tipsport ligy velmi razantním způsobem.

Baroš, Skalák a spol. si smlsli na Pardubicích šesti trefami
Půlmilionový plat v Česku? Jen Vrba a Šural? Není to moc?

Mladá Boleslav totiž v úvodním duelu turnaje přejela druholigové Pardubice, kterým nadělila šestku.

Český reprezentant Jiří Skalák, jenž je spojován s lednovým odchodem do zahraničí, k tomu přispěl dvěma přesnými zásahy.

Stejný počet gólů za aktuálně třetí mužstvo prvoligového peletonu zaznamenal i týmový nováček Ladislav Takács, s tím, že po jedné trefě přidali i Kozma a Baroš.

"Takács k nám přichází jako talent, se kterým je třeba pracovat," ozřejmil webem sport.c citovaný Karel Jarolím, který nasadil do základní seestavy i další novice Lukáše Pauscheka a Tomáše Přikryla.

A co reakce poražených? "Trochu krutý výsledek, ale soupeř byl v koncovce daleko lepší. Chtěli jsme dát šanci celému kádru, je to zkušenost," posteskl si trenér východočeského celku z města perníku Jiří Krejčí, jehož slova publikoval portál sport.cz.

Tipsport liga:


FK Pardubice - FK Mladá Boleslav 0:6 (0:3)
Branky: 27. z pen. a 43. Skalák, 70. a 78. Takács, 31. Baroš, 79. Kozma.

Sestava Ml. Boleslavi - I. poločas: Šeda - Pauschek, Křapka, Polom, Fleišman - Ščuk, Malpon - Skalák, Magera, Přikryl - Baroš.
II. poločas: Diviš - Pauschek, Křapka, Čmovš, Mendy - Skácel, Takács - Albina, Ladra, Houžvička - Ķozma. Trenér: K. Jarolím.

První vážná zahraniční nabídka na Skaláka přilétla z Anglie...