Paříž potvrdila domácí dominanci, Liverpool musel dohánět

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Pátek je časem předehrávek ligových kol, nyní tomu ale bylo jen v případě Francie, kde Paris Saint Germain hostil Bastiu. V Anglii se ke slovu místo ligy dostal FA Cup, v jehož rámci se utkal favorizovaný Liverpool s Exeterem. Prvoligový celek ale měl namále a s Exeterem si díky remíze zahraje ještě jednou.

Paříž potvrdila domácí dominanci, Liverpool musel dohánět
TOP 5 roku 2015: Kouč, brankář, obránce, záložník i útočník!

PSG načalo dvacáté kolo Ligue 1 a pro své soupeře v tabulce opět nemá dobrou zprávu, i nad Bastiou slaví úspěch a tím pádem pokračuje pařížský celek v krasojízdě sedmnácti výher a tří remiz. Díky tomu má na druhé Monako opravdu markantní náskok, v tuto chvílí dvaadvacet bodů.

Proti Bastie bylo rozhodnuto již v prvním poločase. Po půl hodině hry otevřel skóre zápasu Thiago Silva, jen o deset minut později se k němu přidal brazilský kolega Maxwell.

Premier League si dává pohov, ale Anglie bez fotbalu rozhodně nezůstává. Hrají se totiž zápasy FA Cupu. Liverpool jel až do Exeteru, města, ve kterém působí celek ze čtvrté ligy.

A světe div se, s celkem z Premier League dokázal držet krok a co víc, Reds museli zápas dohánět. Exeter totiž vyhrál poločas 2:1. O remizu 2:2 se postaral Smith necelých dvacet minut před koncem zápasu. Můžeme se tedy těšit na odvetu.

Ligue 1:

PSG - Bastia 2:0 (2:0)
29. Silva, 39. Maxwell

FA Cup:

Exeter - Liverpool 2:2 (2:1)
9. Nichols, 45. Holmes - 12. Sinclair, 73. Smith

Hušbauer: Patřil jsem mezi ty, které Ščasný podržel méně


[CODE][/CODE]

[CODE][/CODE]