Neštítil by se Skalák 2. ligy? Jarolím by rád adekvátní náhradu

Šéf mladoboleslavské lavičky Karel Jarolím už musel v průběhu zimního přestupového období oželet odchod dvou hráčů základní sestavy Jana Borišla a Ondřeje Zahustela, kteří se vydali zkusit štěstí do slavných pražských "S".

Neštítil by se Skalák 2. ligy? Jarolím by rád adekvátní náhradu
Baroš, Skalák a spol. si smlsli na Pardubicích šesti trefami

Třetím důležitým fotbalistou, jehož může tým z města automobilů, ztratit, je český reprezentant Jiří Skalák, který zajímá přední tým druhé anglické nejvyšší soutěže Brighton.

"Samozřejmě bych byl raději, kdyby tady zůstal. Je to pro nás klíčový hráč. Ale jestli přijde zajímavá nabídka, tak je třeba některé věci respektovat. Samozřejmě pokud odejde, byl bych rád, kdyby přišla adekvátní náhrada," pronesl na webu idnes.cz stratég Karel Jarolím, jenž v minulosti prošel Slavií či Slovanem Bratislava. Druhou otázkou je, zdali Synot liga někoho podobného na úrovni bývalého borce Sparty vůbec nabízí...

Jak by se Championship líbila samotnému hráči? "Nabídku Boleslav dostala, je to v nějaké fázi jednání. Já se zatím soustředím na výkony v Mladé Boleslavi. Uvidíme, jak se to bude vyvíjet. Osobně s nimi v kontaktu ještě nejsem. Vím, že se byli podívat na nějakých zápasech, ale mezi mnou a lidmi z vedení Brightonu zatím nic neproběhlo. Je to určitě zajímavá nabídka, pátá nejlepší liga na světě. Ten tým je nahoře, může postoupit do Premier League, takže je to určitě lákavé. Mám odmala sen, že bych chtěl hrát anglickou ligu, teď bych tomu byl zase blíž," ozřejmil spoluhráč Magery, Baroše, Chramosty a spol, jehož slova vyšla na portálu idnes.cz.

Pokud jde o související novinky z Mladé Boleslavi, finský bek Dani Hatakka na zkoušce neuspěl a odcestoval zpět do rodné země. Testy stopera Pavla Čmovše nadále pokračují.

Odchody z Edenu? Uhrin zatím zmínil Hrubého a Hrubeše...