Bratanovič na Julisce. O koho Dukla válčí s Glasgow Rangers?

Na dejvické Julisce touží po novém útočníkovi, který by v jarní části střílel góly právě za soubor trenéra Luboše Kozla. Jediným ofenzivním tykadlem v kádru je zatím Francouz Jean-David Beauguel, jenž ovšem na podzim neskóroval a zřejmě bude následovat Přikryla s Krmenčíkem.

Bratanovič na Julisce. O koho Dukla válčí s Glasgow Rangers?
Neštítil by se Skalák 2. ligy? Jarolím by rád adekvátní náhradu

Na konci pracovního týdne proto začal s Duklou trénovat třiadvacetiletý Slovinec Elvis Bratanovič, jenž patří Teplicím, kde se však nikdy výrazněji neprosadil a Stínadla může po dvou letech opustit.

"Elvis ukončuje své působení v Teplicích a my spolupracujeme s jeho agentem, proto jsme mu umožnili s námi začít přípravu. Čas ukáže, jestli z toho vznikne něco víc," uvedl webem idnes.cz citovaný sportovní ředitel pražského týmu Günter Bittengel na adresu hráče, jenž byl v minulosti zapůjčen například v Ďolíčku.

V souvislosti s Duklou se však skloňuje také jiný cizinec, a sice dvacetiletý lotyšský střelec Vladislavs Gutkovskis ze Skonto Riga. Protože dal za svůj klub během třiasedmdesáti vystoupení již 45 branek, zaujal i skauty jiných klubů. Kroužit kolem něj má i momentálně druholigový skotský gigant Glasgow Rangers, kde už byl v minulosti na zkoušce.

"Oslovila nás jeho agentura, zaujal nás, takže jsme předložili oficiální nabídku. Ale jednání ještě nejsou u konce. S hráčem jsme domluvení, teď jde o to, jak se k tomu postaví jeho klub a jestli se dohodneme na podmínkách přestupu," pokračoval Bittengel na stránkách idnes.cz.

Zpívání, tleskání, srandičky. Je to jako v Plzni, září Procházka