TOP 3 útočníci, jenž dosahují větších kvalit, než jejich přestupová cena

Ve fotbale se točí neskutečné finance a důkazem jsou částky, které jsou ochotné kluby za vyhlédnuté posily utratit. Většinou se jedná o částky přemrštěné, v těchto čtyř případech se ale jedná o pravý opak, kvalita těchto fotbalistů je cenově poměrně podceněna:

TOP 3 útočníci, jenž dosahují větších kvalit, než jejich přestupová cena
Baroš, Skalák a spol. si smlsli na Pardubicích šesti trefami

Odion Ighalo, 2.8 milionů liber

Začněme útočníkem, který do sestavy Watfordu zdaleka nepustil Matěje Vydru. Ten tak kvůli němu musí strávit čas v Readingu, kde ale naštěstí chytá nový dech.

Jenže, nemá se čemu divit, když Ighalo je opravdu neskutečným forwardem. V Udinese příležitost nedostal, v Premier League září a na kontě už má 21 zápasů s 14 brankami na kontě. Jenže papírově je stále hráčem Udinese a měl by se vrátit. Watford by ale nemohl vyjít draho, mělo by stačit 2,8 milionů liber.

[break]
Bas Dost, 5,55 milionů liber

Již tři roky stráví fotbalovou kariéru nizozemský útočník Bas Dost vve Wolfsburgu a Vlkům pomáhá k nadprůměrným ligovým výsledkům. Vždyť ve 101 odehraných zápasech nasázel 46 branek. V šestadvaceti letech by ale jistě chtěl vyzkoušet nové angažmá, přičemž nabídky vanou jak z Anglie, tak třeba i z Dortmundu.

A cena nizozemského reprezentanta? Měla by být stanovena na pouhých 5,55 milionů liber.

[break]
Alexandre Pato, 8 milionů liber

Alexandre Pato, to není žádná neznámá a co se týče klasických hrotových útočníku, dá se řadit mezi ty nejlepší na světě. Šestadvacetiletý Brazilec má s Evropou zkušenosti, po restartu v domácím prostředí ale cítí, že na návrat do Starého kontinentu je připraven.

Největší zájem vane z Anglie a je velkým překvapením, že se u Pata hovoří pouze o částce osm milionů liber. Jenom jeho přestup do Corinthians z AC Milán vyšel jihoamerický celek na 12,8 milionů liber.

TOP 4 hráči Premier League, kteří mohou brzy odejít