Odchod Benitéze byl pro Real dobrou volbou, myslí si Modrič

Odchod Ancelottiho a příchod Benitéze na lavičku Realu Madrid byla jedna z velkých hloupostí, které se Florentino Peréz mohl dopustit. Benitéz totiž není mezi hráči moc oblíbený. Jeho výměna za Zinedine Zidana byla otázkou času a když k ní došlo, nemohou si hráči změnu trenérského postu vynachválit.

Odchod Benitéze byl pro Real dobrou volbou, myslí si Modrič
Video: Paříž potvrdila domácí dominanci, Liverpool musel dohánět

Překvapivě šla změna poznat hned v prvním ligovém zápase, který Zidane vedl. Premiéra francouzské legendy dopadla výsostně, Real před domácím publikem deklasoval Deportivo La Coruňa 5:0.

O zlepšení morálky se ale nedá jen polemizovat, nýbrž samotný člen základní sestavy Realu Luka Modrič ví, že odchod Benitéze byl skvělou volbou: "Chci mu poděkovat za vše, co udělal, ale upřímně si myslím, že jeho odchod byl dobrou volbou," řekl reportérům po zápase s Deportivem, ve kterém odehrál celých 90 minut.

Modrič dostal pod Benitézem hodně prostoru a vynechal pod jeho taktovkou pouze jeden ligový zápas a to kvůli zranění. Chorvatský reprezentant se mu odvděčil jedinou brankou do sítě Šachtaru v rámci Ligy mistrů.

Wenger Ospinu neodepsal. Může být budoucností Arsenalu...