Hiddink: Guardiola může uspět s jakýmkoliv klubem na světě

V letošní sezóně jsou opravdu ostře sledováni nejlepší trenéři na světě. Třeba takový Guardiola určitě nemá klidné noci. Na lavičce Bayernu by měl na jednu stranu skončit a přesunout se do Manchesteru City, na druhou se hovoří o jeho setrvání či dokonce o odchodu do zcela jiného celku. Což by podle Hiddinka nebyl problém, Guardiola pasuje všude.

Hiddink: Guardiola může uspět s jakýmkoliv klubem na světě
Video: Paříž potvrdila domácí dominanci, Liverpool musel dohánět

Guardiola je bez žádných kompromisů opravdu zajímavým trenérem. Mnoho lidí jeho práci v Barceloně a Bayernu uznává, ale snad ještě víc nikoli. Dokonce i mezi fotbalovými experty má nálepku trenéra, který přijde tam, kde to funguje a prakticky nic nemusí dělat.

Každopádně, ať je tomu jak chce, výsledky za sebou má a rozhodně ne malé. V blízké budoucnosti by se tak mohl objevit v Premier League, kde mají o něj zájem rovnou tři celky, oba kluby z Manchesteru a Chelsea.

Londýnský celek má přes sebou duel FA Cupu se Scunthorpe a v rámci předzápasové tiskové konference došlo na otázku mířenou Hiddinkovi, zda-li by se po sezóně na jeho pozici hodil Pep Guardiola: "Ptáte se, jestli by v Chelsea zapadl? On by zapadl v každém klubu na světě," řekl jasně Hiddink, který se nechal slyšet, že po sezóně jistojistě odejde.

Wenger Ospinu neodepsal. Může být budoucností Arsenalu...