Kucka: Z premiérové branky mám neskutečnou radost

Sobotní Serie A byla velkým milníkem pro slovenského fotbalistu Juraje Kucku. Bývalý hráč Sparty zajistil vyrovnávacím gólem důležitou remízu s AS Řím. Jedná se však o jeho první branku v dresu Rossoneri.

Kucka: Z premiérové branky mám neskutečnou radost
Video: Paříž potvrdila domácí dominanci, Liverpool musel dohánět

AC Milán je světový velkoklub, který se sice v posledních letech nepředváděl v dobrém světlě, ale probojovat se do něho a pravidelně za něj hrát, to je úkol hodný mistra.

A přesně tento majstrštyk se povedl Juraji Kuckovi, slovenskému záložníkovi, který do AC přišel z FC Janov. na začátku letošní sezóny za částku okolo tří milionů eur.

Poměrně levné zboží se zatím prezentuje skvěle. Na kontě má 17 zápasů a již zmiňovanou jednu branku do sítě AS Řím. Ta se mu podařila vsítit hlavou po centru Japonce Hondy:

"V každém zápase odehrajeme pasáž, kde nejsme dostatečně agresivní a kompaktní" citujeme slova sme.sk, který čerpal z rozhovoru Kucky pro Milan Channel.

"Kromě úvodu prvního poločasu jsme v zápase dominovali a ukázali jsme, co dokážeme. Získali jsme bod, ale vnitřně citím, že jsme dva ztratili. Nevyužili jsme dobrých šancí, ale několik jich nevyužil ani soupeř. Z prvního gólu za AC mám ale samozřejmě obrovskou radost," pokračoval.

Kucka odešel ze Sparty po třech sezónách v roce 2011 jako posila Janova, který byl ochoten zaplatit částku přesahující tři miliony eur. Od té doby odehrál v Serii A celkem 138 zápasů.

Wenger Ospinu neodepsal. Může být budoucností Arsenalu...