Vošahlík: Parta je tady výborná. Kdo by nechtěl zůstat?

Šestadvacetiletý univerzál Jan Vošahlík má v Edenu smlouvu ještě šest měsíců a po svém návratu z hostování momentálně zkouší přesvědčit trenéra Dušana Uhrina mladšího, že na současnou Slavii má a může v ní setrvat

Vošahlík: Parta je tady výborná. Kdo by nechtěl zůstat?
Narh v Baníku skončil, stal se posilou Levski Sofia

Bývalý hráč Jablonce či Českých Budějovic se vrátil do české metropole z celku Šachtar Karaganda. "V Kazachstánu to bylo nahoru-dolů. Byl to asi nejtěžší rok kariéry, protože jsem byl dlouho od rodiny a ani ty podmínky tam nejsou ideální. Už jsem se těšil domů. Já jsem ve Slavii vždycky chtěl zůstat. Odchod na hostování vyplynul ze situace," ozřejmil v rozhovoru pro idnes.cz navrátilec.

Ačkoliv o víkendu nastoupil v přípravě proti Kolínu, slavné "S" loví Šventa a mluví se také o Zemanovi, což by pro něj byli přímí konkurenti. Jak vidí své šance, že by byl na jaře součástí prvního mužstva? "Přípravu jsem začal ve Slavii a o místo v sestavě se poperu. Kdo by nechtěl zůstat? Když budu makat a hrát dobře, tak budu moct zůstat. To platí pro každého," pokračoval bývalý mládežnický reprezentant, jehož slova zveřejnil web idnes.cz.

Když působil v Edenu naposledy, hrál po boku hráčů jako Gecov, Nitrianský, Neves, Juhar či Necid. Ti už v kádru nejsou. I tak se však necítí jako Alenka v říši divů. "Většinu kluků znám. V kabině je to pořád stejné, parta je tady výborná. Změnilo se hlavně to, že přišel nový majitel. Všichni lidé v klubu se chtějí prát o nejvyšší příčky. A to je jenom dobře," zakončil na stránkách idnes.cz Vošahlík.

Nejlepší dorostenec ČR? Znovu Václav Černý