Kolář přiznal deprese, nepomohli mu ani doktoři ze tří zemí

Mladý liberecký brankář Ondřej Kolář je po velmi těžkém roce připraven naplno naskočit do plné zátěže. Po dlouhé rekonvalescenci se připojil k týmu trenéra Jindřicha Trpišovského.

Kolář přiznal deprese, nepomohli mu ani doktoři ze tří zemí
Hušbauer při premiéře nepociťoval negativní reakce fanoušků

"Momentálně to se mnou vypadá dobře. Už před Vánocemi, než skončila podzimní část sezony, jsem byl v nějakém tréninku. Mělo by to být na dobré cestě, teď uvidíme, co to udělá při plné zátěži. Trenéři se mnou mluvili, že bych některé úlevy mohl mít. Ale já chci zvládnout pokud možno celou přípravu naplno, abych věděl, jak jsem na tom, a mohl se tak zapojit i do zápasů a všeho ostatního," prozradil na webu fcslovanliberec.cz gólman, jemuž se neustále vracely záněty do achilovky.

Spoluhráčům po celou dobu fandil pouze z tribuny, což nenesl lehce. "Byl to strašný pocit. Člověk si říká, že jsem v té bráně mohl stát já, kdyby se mi nic nestalo... Ale klukům jsem veškeré úspěchy přál a jsem moc rád, že se jim dařilo," pokračoval Kolář, jehož slova zveřejnil portál fcslovanliberec.cz.

Jak to měl s černými myšlenkami? "Nějaké černé myšlenky už tam byly. Nikdo mi dlouho nebyl schopen pomoct, ani doktoři v Rakousku, na Slovensku, v Česku. Už jsem z toho měl takové deprese, že fotbal nikdy hrát nebudu. Ale pak mi pomohl doktor Janata z Liberce, achilovku mi odoperoval a od té doby už funguje. Takže jsem hledal pomoc všude možně, až jsem ji našel právě tady v Liberci," doplnil na klubovém webu spoluhráč Pavelky, Bartošáka, Coufala a spol.

A jak vidí boj o návrat na místo brankářské jedničky, jíž je zapůjčený Tomáš Koubek, kterému kryjí záda Lukáš Hroššo a Václav Hladký? "Rozhodně to bude velmi těžké. Jsem po zranění, konkurence je tady navíc v současné chvíli obrovská. Jsem však odhodlaný udělat všechno, abych se co nejdřív mohl vrátit do brány," uzavřel jednadvacetiletý strážce svatyně.

Paixao ve Spartě končí, přestoupil zpátky do Polska