Slavné tváře současnosti, které jsou prý na hřišti arogantní

Peníze dělají divy i ve světě fotbalu. Některým hráčům jejich konta pěkně nakynula a v hlavě si začali ukládat, že jsou polobohy a mohou všechno. Najdou se samozřejmě i tváře pokorné, ale média mluví především o těch arogantních. Podívejme se na čtyři hvězdy současnosti, o kterých si to veřejnost skálopevně myslí.

Slavné tváře současnosti, které jsou prý na hřišti arogantní
TOP 3 útočníci, jenž dosahují větších kvalit, než jejich přestupová cena

4) Cristiano Ronaldo (Real Madrid)


Portugalský kanonýr je často na trávníku podrážděný, když se nedaří tak, jak by se mělo a sobectví je jeho druhým jménem. Aktuální vítěz Zlatého míče si dokonce v tomto roce dovolil na filmová plátna přivést dokument o jeho osobě. Na tom by nebylo ještě nic špatného, kdyby z něho ego přímo nesálalo. Velikáni své doby většinou rekapitulují svou kariéru, až když pověsí kopačky definitivně na hřebík.

[break]
TOP 4 hráči Premier League, kteří mohou brzy odejít

3) Zlatan Ibrahimovič (PSG)


Písek času se neúprosně v přesýpacích hodinách sune směrem dolu, ale věk zatím na švédském uragánu vrásky nezanechal. Zlatan Ibrahimovič stále patří k nejlepším útočníkům světa, přestože ho spousta fanoušků odsuzuje za jeho arogantní chování. Jednou o sobě dokonce prohlašoval, že je syn boží a že s jeho pomocí si trenér nikdy nemusí dělat u postranní čáry starosti. Jedni jeho památné hlášky milují a druzí je nenávidí.

[break]
Čtyři fotbalisté, kteří se narodili migrujícím rodičům

2) Francesco Totti (AS Řím)

Během podzimu si připsal již svůj třístý ligový zásah a fanoušci na apeninském poloostrově neustále obdivují jeho schopnosti na míči. Legenda Římanů již brzy pověsí své kopačky na hřebík, ale v srdci příznivců italského klubu zůstane navždy zapsán i přesto, že si sem tam libuje v arogantních gestech. Příkladem je římské derby, kdy si po brance do sítě Lazia vyžádal mobilní telefon, aby si udělal selfie s tribunou.

[break]
TOP 5 hvězd, které vzešly z akademie AC Milán

1) Mario Balotelli (AC Milán)


Doposud vzpomenutí se vyznamenali na poli arogance jen několika gesty, ale prvenství od nás zasluhuje útočník, který se snad z této negativní vlastnosti zrodil. Pro nikoho asi nebude překvapením, že jsme zvolili italského reprezentanta Maria Balotelliho, který se v poslední době výsledkově trápí, ale o průsery nemá nikdy nouzi. Jeho reakce na dotazy novinářů zaskočí vždy celý svět a svědomí je něco, co tohoto hráče vůbec netrápí.

Tři sezóny, kdy se ligovým mistrem stal neočekávaný celek