Škoda se mohl stát spoluhráčem Babela a Emenikeho

Nejlepší podzimní střelec slavie Milan Škoda se mohl v posledních dnech stěhovat do exotických Spojených arabských emirátů.

Škoda se mohl stát spoluhráčem Babela a Emenikeho
Lásik a Mišák to od Petržely pořádně schytali. Zmizí také?

Lanařil ho Al Ain, který je doma na Hazza Bin Zayed Stadium pro více než 25 tisíc diváků. Bývalému hráči Bohemians 1905 byla sice před pár měsíci vylepšena smlouva, ale nové podmínky by měl samozřejmě nesrovnatelně lepší...

"Milan Škoda dostal zajímavou nabídku angažmá od klubu Al Ain," ozřejmil na stránkách aktualne.cz útočníkův agent Jiří Stejskal.

Devětadvacetiletý český reprezentant jednal o víkendu s prezidentem slavného "S" Jiřím Šimáněm a ze schůzky vyplynulo, že Eden v zimě neopustí.

To vše i přesto, že sešívaný soubor posílili hned tři útočníci Zdeněk Linhart, Tomáš Železník a Muris Mešanovič.

Pakliže by Škoda na vábení z dálného východu slyšel, mohlo by to zkomplikovat i jeho potenciální nominaci na letošní mistrovství Evropy.

Za aktuálního lídra Arabian Guld League Al-Ain v současnoti hraje například devětadvacetiletý nizozemský útočník Ryan Babel, jenž prošel Ajaxem či Liverpoolem, nebo o rok mladší nigerijské ofenzivní tykadlo s minulostí ve Spartaku Moskva a Fenerbahce Istanbul Emmanuel Emenike, jenž je nejlepším střelcem týmu.

Kolář přiznal deprese, nepomohli mu ani doktoři ze tří zemí