Míří do Edenu další exsparťan? Zemana nová Slavia láká...

Osmou zimní posilou Slavie by se mohl stát další exsparťan. Po Josefu Hušbauerovi má do Edenu namířeno i šestadvacetiletý záložník Martin Zeman, jenž aktuálně patří švýcarskému Sionu a v minulosti působil v Příbrami, Admiře Vídeň, Senici či Plzni.

Míří do Edenu další exsparťan? Zemana nová Slavia láká...
Škoda se mohl stát spoluhráčem Babela a Emenikeho

Rodák z Tábora, jenž si v Super League za podhorský celek připsal 10 podzimních startů a další dvě vystoupení přidal v pohárech, se v současnosti nachází se svým zaměstnavatelem na španělském soustředění a měly by ho tam čekat přípravné duely s Unionem Berlín či Aalenem. Po celou dobu by tam však vydržet nemusel...

I přes letenskou minulost by neměl problém navléci sešívaný trikot. "První schůzku jsme měli už v prosinci. Byl to osobní pohovor s panem Šimáněm. Udělal na mě fakt skvělý dojem, super chlap, sympaťák, který to určitě bude dělat i hlavou, rozumem, nejen penězi. Mezi mnou a Slavií problém nebude, jsme nějak předběžně domluvení, plus minus jo. Teď jde o to, aby se dohodly kluby mezi sebou. Je lákavé být u zrodu něčeho nového, dostat Slavii tam, kam patří. Stálo by za to u toho být, pomoct týmu na výsluní," citoval slova Zemana server iSport.cz.

Podle stejného média by mohlo stačit slavnému "S" na jeho angažování 150 tisíc švýcarských franků, což je v přepočtu 3,5 milionu korun. Pakliže si kluby plácnou, Zemanově příchodu už nebude stát v cestě vůbec nic. Nejspíše by to znamenalo také to, že by se příchod Dušana Šventa odložil až na léto.

Jihlava ulovila rychlého a technicky vybaveného slávistu