Potencionální nový kouč Blues by rád ve svém kádru Sáncheze

Nizozemský veterán převzal otěže po José Mourinhovi jen do konce této sezóny a poté se očekává, že by měla londýnská Chelsea angažovat novou tvář. Guus Hiddink si předsevzal, že by rád dostal Chelsea do první čtyřky, která by zaručovala boj o Ligu mistrů v další sezóně. Kdo je však novým potencionálním koučem, který by měl vládnout na Stamford Bridge a koho si prý již vyhlédl do svého nového kádru?

Potencionální nový kouč Blues by rád ve svém kádru Sáncheze
Nejlepší dorostenec ČR? Znovu Václav Černý

Anglická média spojují se slavným klubem z Premier League pětapadesátiletého chilského trenéra Jorge Sampaoliho. Ten v současné době věnuje svůj čas národnímu týmu své rodné země a nutno podotknout, že se mu daří. V létě minulého roku uspěl v jihoamerickém šampionátu, proto o něm uvažuje i majitel Blues Roman Abramovič.

Sampaoli se jeví jako vhodná dlouhodobá náhrada za portugalského stratéga, který se svými hráči totálně nezvládl podzimní část anglické nejvyšší soutěže. Podle listu Daily Star by mělo k angažování dojít již v létě tohoto roku.

Španělská média jsou ve svých spekulacích ještě dále a skloňují i první jméno, které by chtěl na Stamford Bridge přivést. Jedná se o chilského kanonýra Alexie Sáncheze, který nyní obléká dres Arsenalu.

Toto jméno by asi nikoho nepřekvapilo, neboť Sampaoli ho má vyzkoušeného z reprezentace. V cestě však stojí plány Wengera, který s šestadvacetiletou hvězdou dlouhodobě počítá a jen tak lehce se ji nevzdá.

TOP 5 hvězd, které vzešly z akademie AC Milán