Zidane dal jasnou odpověď na Ostrovy: Isco není na prodej

Francouzská ikona Zinedine Zidane si odbyla o víkendu debut na lavičce Bílého Baletu v 19. kole La Ligy, kdy Bílý balet deklasoval La Coruňu 5:0 před domácím publikem na Santiago Bernabeu. Náhradník Rafaela Beníteze si tak odbyl dobrý start a nyní se očekává, že se dobré výsledky budou jen kupit. K tomu však potřebuje široký a kvalitní kádr, proto ihned na startu utnul spekulace, že by některého talentovaného hráče pustil do světa.

Zidane dal jasnou odpověď na Ostrovy: Isco není na prodej
Způsobí 30 milionů liber ruch mezi San Sirem a Stamford Bridge?

Řeč je především o třiadvacetiletém španělském ofenzivně laděném záložníkovi, který byl v posledních měsících předmětem zájmu anglických velkoklubů. O Iscovi uvažují především Chelsea a Manchester United. Na Stamford Bridge dokonce hovoří o pevné sumě třiceti milionů liber, které by do španělské metropole nabídli.

Pod taktovkou Beníteze se mluvilo o tom, že Isco je na Santiago Bernabeu nepotřebný a klub ho již v lednu uvolní ze svých řad. Zidane však tuto myšlenku utnul, když v rozhovoru pro španělská média rezolutně prohlásil, že Isco klub za žádnou cenu neopustí. Ve hře je i italský Juventus, který by hráče vyzkoušel na hostování. Tomuto se francouzský trenér zřejmě nebrání.

Na Etihad Stadium spřádali plány, že by Isco mohl zkvalitnit kádr, který si pomýšlí na úspěch v Premier League. Manuel Pelllegrini má o španělský talent eminentní zájem a britský list Mirror mluví o faktu, že jeho příchod by znamenal konec Samira Nasriho u Citizens.

Kloppův Liverpool s Arsenalem a Manchesterem United!