Van Gaal má jasno, ale hvězda Lazia zatím mlží a vyčkává

O tomto přestupu se spekulovalo již v létě, ale do finálu dotažen nebyl. Nizozemský kouč Louis van Gaal projevuje i v lednu zájem o brazilského útočícího záložníka Felipa Andersona, kterému se daří v Serii A v dresu Lazia Řím. Zatímco vládce Old Trafford mluví již o hotovém přestupu, dvaadvacetiletý hráč zůstává v klidu a nechává si zadní vrátka, aby si nepopudil fanoušky italského celku.

Van Gaal má jasno, ale hvězda Lazia zatím mlží a vyčkává
Lewandowski shrábl další ocenění. Co to pro něj znamená?

Podle britského listu Metro je přestup na spadnutí a Rudí ďáblové se již připravují na jeho příchod. Van Gaal celý podzim mluvil o posílení ofenzivy a Andersona viděl jako nejvhodnější variantu na to, aby mu jeho záměr vyšel.

„Moje budoucnost? Já nevím, jestli tu zůstanu v lednu,“ přiznal Anderson pro italská média na otázku, zda opustí během zimního přestupového okna apeninský poloostrov. „Zaměřil jsem se jen na svou práci, protože nechci mluvit a pak být zklamán. Opravdu nevím, co se stane,“ dodával dvaadvacetiletý Brazilec.

Lazio by si svou akvizici rádo podrželo a veřejnosti prozradilo, že v létě odmítlo nabídku United o výši padesáti milionů eur. „Tato informace je správná a já mohu jen potvrdit, že tuto nabídku jsme skutečně odmítli. Nyní jsme žádnou konkrétní z Manchesteru neobdrželi. Hráče tyto spekulace jen zbytečně stresují. Je nutné, aby se zaměřil jen na své výkony na hřišti,“ prohlásil sportovní ředitel italského klubu.

Turan považuje Messsiho za zázrak seslaný Bohem