Sigma ulovila Mahmutoviče! Plzeň za ním ale dveře nezavírá

Sigma Olomouc se dočkala výrazné posily do ofenzivní řady. Hanácký trenér Václav Jílek totiž ve svém kádru přivítal devětadvacetiletého bosenského útočníka Aidina Mahmutoviče.

Sigma ulovila Mahmutoviče! Plzeň za ním ale dveře nezavírá
Na jak dlouho se Spartě upsal Šural?

Kmenový útočník Viktorie Plzeň přichází na Andrův stadion na půlroční hostování do konce soutěžního ročníku 2015/2016. K novému mužstvu se exteplický střelec připojí již po nadcházejícím víkendu.

Ačkoliv svého hráč pouští západočeský celek ještě před odletem na turecké soustředění, dveře mu definitivně nezavírá. "Aidin během svého působení v Plzni prokazuje extrémně vysokou tréninkovou morálku i pohodový charakter. Nicméně i vzhledem k výjimečné formě Michala Ďuriše nedostával na podzim tolik příležitostí, kolik by si střelec jeho formátu zasluhoval. Po vzájemné dohodě s hráčem jsme tak přistoupili na nabídku Olomouce, která měla o Aidinovo působení eminentní zájem. Jsem přesvědčen, že se Aidin v dresu Olomouce prosadí a dostane se do herní pohody. Ve Viktorii má nadále dveře otevřené, počítáme s jeho návratem do letní přípravy," ozřejmil na stránkách fcviktoria.cz generální manažer Viktorie Adolf Šádek.

Změna nedělá problém ani samotnému rychlonohému Mahmutovičovi. "Mým cílem zůstává prosadit se ve Viktorii a pomoci ji k dalším úspěchům. Nicméně v tuto chvíli potřebuji především hrát a jsem šťastný, že Olomouc má o moje služby opravdu velký zájem. Věřím, že budu Sigmě prospěšný a přispěji k co možná nejrychlejší ligové záchraně. Stejně tak budu držet palce Plzni v boji o titul. S vedením Viktorky jsem dohodnut na tom, že se v létě v Doosan Areně zapojím do přípravy a poperu se o místo. Pevně věřím, že v Plzni jsem ještě neřekl poslední slovo," zakončil na klubovém webu autor sedmašedesáti ligových branek.

Boleslav dala Votrokům velkou lekci, Zlín udolal Zbrojovku