Druhé plzeňské vítězství zimy zařídili Ďuriš, Hejda a Krmenčík

Podzimního půlmistra české nejvyšší soutěži prověřil ve středu třetiligový soused Jiskra Domažlice. Svěřenci trenéra Karla Krejčího šli do utkání z plné přípravy.

Druhé plzeňské vítězství zimy zařídili Ďuriš, Hejda a Krmenčík
Sigma ulovila Mahmutoviče! Plzeň za ním ale dveře nezavírá

Před pár dny skolili Kopic, Suchan a spol. Sokol Puklice 10:3, se soupeřem z ČFL si poradili poměrem 4:1. A nepotřebovali k tomu ani svou slovenskou jedničku Matúše Kozáčika, jehož zastoupili Pavlík se Šimanem.

Dvěma trefami se o vítězství zasloužil nejlepší podzimní střelec mužstva Michal Ďuriš a po jedné trefě přidali stoper Hejda a útočník Krmenčík, jenž se vrátil na západ Čech po hostování v pražské Dukle.

Již v sobotu odlétá plzeňský výběr do Turecka. "Na umělé trávě je riziko zranění daleko větší a klukům se na umělce nechce příliš trénovat. Přírodní tráva je samozřejmě lepší. Turecko je pro nás vrchol kondiční přípravy, odehrajeme tam dva zápasy a hráči dostanou řádně zabrat," pronesl na klubovém webu Karel Krejčí.

Příprava:

Plzeň - Domažlice 4:1 (0:0)
Branky: 53. a 80. Ďuriš, 66. Hejda, 84. Krmenčík - 68. Mužík.

Sestava Plzně: 1. poločas: Pavlík - Rajtoral, Hubník, Baránek, Končal - T. Kučera, Suchan - Štípek, D. Kolář, Kovařík - Holenda. 2. poločas: Šiman - Matějů, Hubník (65. Baránek), Hejda, Kovařík (65. Končal) - Hořava, Boček - Petržela, Ďuriš, Kopic - Krmenčík.

Boleslav dala Votrokům velkou lekci, Zlín udolal Zbrojovku