Proč zatím Jablonec neprodává? Pelta nehodlá jít pod cenu...

Zatímco ve Slavii a na Spartě je poměrně čilý přestupový ruch, z Jablonce zatím neodešel ani jeden hráč. A to jeho majitel Miroslav Pelta v prosinci 2015 avizoval, že zřejmě dva až tři borce prodá jinam...

Proč zatím Jablonec neprodává? Pelta nehodlá jít pod cenu...
Boleslav dala Votrokům velkou lekci, Zlín udolal Zbrojovku

Jaký to má důvod? Tím, že by žádný zájem neexistoval, to totiž není. "Na mém rozhodnutí se nic nemění, dál jsem ochoten jednat o přestupu některých hráčů, kteří mají v Jablonci nadstandardní podmínky. Do zahraničí, nebo do našich předních klubů. Pod cenou ale neprodám nikoho. Byl jsem lídrem na přestupovém trhu, nakupoval hráče za dvanáct či čtrnáct miliónů, a i když jablonecký podzim nebyl optimální, nemíním teď akceptovat nabídky na deset milionů, za něž je teď chtějí druzí kupovat," ozřejmil na stránkách sport.cz šéf FAČR.

Někdo ze čtyřlístku Greguš, Pospíšil, Wágner či Tecl by však kádr kouče Frťaly přeci jen opustit mohl a nebylo by to do Synot ligy. "O přestupu jednoho našeho hráče jednám se zahraničním klubem, ale zatím to neví ani on, ani Horník, ani nikdo další. Je to zatím padesát na padesát a proto nechci vnášet do mužstva a klubu nějakou nejistotu," uzavřel v interview pro sport.cz první muž českého fotbalu, podle něhož bude severočeský tým z Chance regionálním klubem s ambicemi.

Jak se Ščasnému zamlouvali Pulkrab, Zahustel a Mazuch?