Pětice útočníků, kteří v brzké době opustí Serii A

Italská Serie A v lednu přijde o několik vynikajících útočníků, kteří se ve svých týmech příliš neprosadili. V brzké době ale můžeme očekávat i odchod několika hvězd, mezi které například patří i Gonzalo Higuaín.

Pětice útočníků, kteří v brzké době opustí Serii A
Zahustel: Rychlost, práce s míčem, technika, vše je lepší

5. Alessio Cerci16 milionů eur zaplatilo Atlétiko Madrid za Alessia Cerciho, jenže ten svou skvělou sezónu z Turína nezopakoval. V devíti zápasech vstřelil jedinou branku a už v lednu putoval na hostování k Rossoneri. Ani v tomto klubu se ale zatím vůbec neprosadil a jeho kariéra stagnuje. Nedávno byl navíc vyřazen z kádru kvůli porušení životosprávy a jedná o přestupu. Zájem měl údajně Janov, s největší pravděpodobností ale Cerci zamíří do ciziny.

[break]

4. Luiz AdrianoI Luiz Adriano už má sbaleno. Ani on v AC Milán díru do světa neudělal. A to přesto, že v Šachtaru Doněck zářil a v minulé sezóně nasázel 19 branek. O Brazilce se zajímalo moskevské CSKA, Adriano ale nejspíše zamíří do Číny, kde úspěšně jedná s týmem Jiangsu Sainty.

[break]

3. Khouma BabacarBrzy třiadvacetiletý útočník je od juniorského věku ve Fiorentině, i když několikrát putoval na hostování. Nyní se zdá, že Babacar Florencii poprvé opustí natrvalo. O jeho služby se zajímá anglický Crystal Palace a ačkoli Fiorentina lednový přestup vyloučila, v létě zřejmě senegalského útočníka pustí.

[break]

2. Felipe AndersonLazio Felipe Andersona pustit nechce, ale údajně dostává jednu lákavější nabídku než druhou. Dvaadvacetiletého útočníka láká Manchester United, který v létě nabídl 50 milionů eur. Nyní údajně nabídku zvýší o dalších 10 milionů a uvidíme, co na to Lazio. Prodá svůj největší klenot?

[break]

1. Gonzalo Higuaín


Gonzalo Higuaín je momentálně nejlepším střelcem Serie A, v devatenácti duelech vsítil osmnáct branek. O argentinského útočníka se dlouhodobě zajímá Paris St. Germain, spekuluje se i o návratu do Realu Madrid. Jisté je, že Neapol bude mít velmi těžké udržet svého nejlepšího hráče. A zdá se, že v létě Higuaín Itálii opustí a zkusí opět něco jiného.

Wengerovy lednové lovy: kdo posílí Arsenal?