Přijde Liberec i o Pavelku? Kapitán Slovanu může do Turecka

Zatímco s odchodem Josefa Šurala bylo liberecké vedení smířeno a počítalo s tím, ohledně kapitána Davida Pavelky se mělo za to, že na stadionu U Nisy zůstane i v jarní části.

Přijde Liberec i o Pavelku? Kapitán Slovanu může do Turecka
Plzeň bude v Turecku zeštíhlovat kádr. Vypadá to na 2 hráče...

Jak ovšem informoval server iSport.cz, další klíčový hráč souboru trenéra Jindřicha Trpišovského by mohl převlékat trikot také. Zájem o jeho služby údajně projevuje aktuálně čtvrtý celek turecké nejvyšší soutěže Kasimpasa.

Mužstvo, které vede dvaapadesátiletý stratég Riza Calimbay, patří k největším překvapením letošní sezony Süper Lig a více podzimních bodů než on nasbíralo pouze trio titánů Galatasaray, Fenerbance a Besiktas.

Bývalý defenzivní středopolař Sparty či Slovácka už má být s tureckou stranou domluven a od podpisu s celkem z Istanbulu, který je doma na útulném stadionu Recep Tyyyip Erdogan pro 15 tisíc diváků, ho má podle zdrojů Deníku Sport dělit pouze lékařská prohlídka.

Čtyřiadvacetiletý fotbalista, který by mohl v Kasimpase navázat na předešlé anabáze brankáře Petra Bolka a obránce Petra Pavlíka, má v Liberci nedávno prodlouženou smlouvu do roku 2017.

Druhé plzeňské vítězství zimy zařídili Ďuriš, Hejda a Krmenčík