Návrat Bystroně? Jestli to bude liga neřeší. Prioritou je...

Poslední čtyři roky měl stoper David Bystroň hektické. Po dvouletém trestu za doping prodělal dvě operace křížových vazů a k tomu i trombózu.

Návrat Bystroně? Jestli to bude liga neřeší. Prioritou je...
První obrazový speciál Hattricku nabídne 43 plakátů!

To, že se explzeňský zadák se zkušenostmi z pohárové Evropy nedokázal prosadit ani v Sigmě Olomouc, proto už tak překvapivé není. I tak se chce i nadále prosadit a vrcholový fotbal si "na stará kolena" zahrát...

"Mám silnou vůli, žene mě touha zahrát si ještě fotbal. Jestli to bude liga, neřeším, prioritou pro mě nyní je, abych se dal do kupy," uvedl na stránkách sport.cz čtyřiatřicetiletý veterán, jehož čeká 26. ledna kontrolní vyšetření, jehož výsledek bude pro jeho další kariéru rozhodující.

"Snad už bude všechno v pořádku a lékaři mi dovolí trénovat. Zatím jsem jen rehabilitoval a lehce běhal. Není nic příjemného chodit měsíce na stadión a sledovat, jak kluci hrají. Na druhou stranu, když jsem zvládl dva roky bez fotbalu kvůli dopingu, tohle už mě tolik nerozhodí," pokračoval Bystroň, jehož slova publikoval web sport.cz.

Poslední ligový start si Bystroň připsal v prosinci 2011 a od té doby čeká, až dosáhne kulatého vystoupení. "Rád bych přidal jubilejní, 250. Čekám na něj už dlouho," zakončil na stránkách sport.cz bývalý obránce Baníku či Levski Sofia, jenž na mládežnické úrovni reprezentoval Česko až do jednadvacítky.

Klose a Německo, Čína, Emiráty nebo USA? Nic z toho...