Hádka manažerů? Nikoliv, Wenger Kloppa pouze uklidňoval

Atraktivní souboj mezi Liverpoolem a Arsenalem (3:3) byl díky napínavé přestřelce strhující, což se pochopitelně projevilo i na střídačkách, kterém vládnou nováček v Premier League Jürgen Klopp a zkušený matador Arséne Wenger.

Hádka manažerů? Nikoliv, Wenger Kloppa pouze uklidňoval
Pět poznatků, které jste o nové posile Arsenalu nevěděli

Protože jsou na stařičkém Anfield Road lavičky těsně vedle sebe, oba stratégové se často potkávali a když v jeden moment proti sobě stáli tváří v tvář, z televizních kamer to mohlo vypadat, že mezi nimi dojde ke konfliktu. Pravda však byla jiná...

Nadřízený Čecha, Rosického a spol., který se příliš nemusí například s José Mourinhem, však jakýkoliv spor odmítl a ozřejmil, že emocemi nešetřícímu exdortmundskému stratégovi jen radil, ať se krotí.

"Nic takového, jen jsem mu řekl, aby se uklidnil, protože jinak ho čtvrtý rozhodčí pošle na tribunu. Už tak měl se čtvrtým rozhodčím trochu problémy, i když nevím, co bylo jejich příčinou. Na Anfield Road je všechno složitější, protože tady jste velice blízko sebe. S rozhodčími, stejně jako my trenéři mezi sebou," vysvětloval francouzský manažer londýnských Kanonýrů, jehož slova zveřejnil server sport.cz.

Atlético i Real pocítí to, co Barcelona. Budou bez nákupů!