Trenčínský supertalent Bero je na prodej za milion eur

Úřadující slovenský šampion Trenčín před pár dny rozstřílel jiného účastníka Fortuna ligy Spartak Myjavu poměrem 9:0 a po utkání se mluvilo zejména o střelci šesti branek Matúši Berovi, který je aktuálně nejžádanějším hráčem slovenské nejvyšší soutěže.

Trenčínský supertalent Bero je na prodej za milion eur
Mazuch dirigent? Je to přirozené, bez toho bych nemohl hrát

Opustí dvacetiletý záložník, který vstřelil během podzimní části deset ligových branek, svůj domovský Trenčín již v zimě? "Po svátcích se opět zintenzivnily jednání. Patří mezi hlavní aspiranty na přestup. Kromě něj jsou horké i dva či další přestupy. Vše chceme koordinovat tak, aby měl kádr takovou kvalitu, jaká je potřeba a aby to pomohlo klubu i hráčům," ozřejmil v interview pro sme.sk generální manažer AS Róbert Rybníček.

Trenčínské vedení chce za svůj klenot Bera minimálně milion eur. "Máme představu, aby se to pohybovalo okolo sedmimístné sumy. Za méně peněz ho nyní určitě neprodáme," doplnil na stránkách sme.sk funkcionář Rybníček, s tím, že kluby, které ho chtějí, jsou skutečně ochotny dotyčnou sumu zaplatit.

20. ledna se Trenčín přestaví na Strahově proti Spartě. Talentovanou slovenskou hvězdu tedy bude možno vidět na vlastní oči i v české metropoli. Pokud tedy stále ještě bude v kádru aktuálního lídra slovenské nejvyšší soutěže.

Jak vidí úprk Pavelka? Budu mít 2 děti, mohu zabezpečit rodinu