Costa si vybírá z pár nabídek, Fatai a Sampdoria byl výmysl

Třicetiletý obránce Costa Nhamoinesu už působí ve Spartě dva a půl roku, s tím, že v Synot lize si až dosud připsal pětapadesát startů.

Costa si vybírá z pár nabídek, Fatai a Sampdoria byl výmysl
Fandové Slavie po masakru: Policie předložila soudu zmanipulované video!

Bývalý bek Zaglebie Lubin se však svěřil polskému deníku Przeglad Sportowy, že mu na Letné končí kontrakt již za půl roku a momentálně řeší svou další budoucnost.

Rodák ze Zimbabwe dostal od aktuálně druhého celku tuzemské nejvyšší soutěže nabídku na prodloužení smlouvy, ovšem nabídky má podle svých slov také z Polska, Turecka i Německa.

Rozlousknout by to mohl i sparťanský návrat Michala Kadlece z Fenerbahce Istanbul, o kterém se jedná. Zatím to však vypadá, že český reprezentant dorazí do české metropole až v létě 2016.

Pokud jde o spekulace na italských serverech, jež se týkají nigerijského útočníka Kehinde Fataie, ty se údajně nezakládají na pravdě.

Zmiňován byl zájem Sampdorie Janov, ale podle vedení nejslavnějšího domácího klubu nabízí pětadvacetiletého střelce Apeninskému poloostrovu agent, jenž k tomu od samotného Fataie pověření.

Někdejší snajpr Brugg či rumunské Astry nastoupil za Spartu během podzimu k devětadvaceti zápasům, což je nejvíce z celého souboru trenéra Zdeňka Ščasného!

Sedm cizinců Synot ligy, kteří se na podzim činili