Sto milionů eur a Morata s Pogbou do Madridu již v lednu?

Na serveru transfermarketweb.com se informuje o tom, že se madridští Los Blancos ze San Bernabéua pokusí v právě probíhajícím přestupovém období přivést do španělské metropole dvojici z Juventus Stadium Álvara Moratu a Paula Pogbu.

Sto milionů eur a Morata s Pogbou do Madridu již v lednu?
Vidič ukončí nešťastnou milánskou anabázi. Vrátí se do Anglie?

Jak vyšlo najevo tento týden, jak Atlético, tak Real budou mít v létě 2016 i v lednu 2017 pozastaveny přestupy a registrace noviců. Trest FIFA se však nevztahuje na letošní leden a Pérezův desetinásobný vítěz Ligy mistrů si tak bude moci nakoupit "do zásoby".

Třiadvacetiletý útočník Morata je odchovancem Realu, který ho ovšem dle klauzule v jeho turínském kontraktu může odkoupit zpět za 30 milionů eur.

Druhého jmenovaného francouzského reprezentanta, kolem něhož krouží i Barca, Bayern, Chelsea, Citizens či Paris Saint-Germain, by prý rád přivítal jeho krajan Zinedine Zidane, s tím, že opora Staré dámy by mohla vyjít královský klub minimálně na 70 milionů eur.

S týmem, který zaměstnává i trojnásobného držitele Zlatého míče CR7, byly v posledních měsících skloňováni také Eden Hazard, John Stones či Miralem Pjanič.

Situaci sledující City utřou, Ivanovič si s Blues plácne...