Hloušek je ve Stuttgartu náhradník, ale o Slavii neuvažoval

Mocně posilující sešívaný tým z Edenu v zimě stál také o sedmadvacetiletého beka Adama Hlouška. Ten je však odhodlán setrvat ve VfB Stuttgart a to i přesto, že toho během podzimu v bundeslize až tolik neodehrál.

Hloušek je ve Stuttgartu náhradník, ale o Slavii neuvažoval
Fandové Slavie po masakru: Policie předložila soudu zmanipulované video!

"O Slavii jsem slyšel, ale její zájem nebyl konkrétní. Stejně by na tom nezáleželo, protože nechci ze Stuttgartu odejít. Chci zůstat, i když tolik nehraju. Cítím se v klubu, týmu i městě velmi dobře. Přestože to zní nelogicky, tak Stuttgart miluju a jsem tu šťastný," vzkázal do své rodné země někdejší hráč Kaiserslauternu, Norimberku či Jablonce, jehož slova zveřejnil server sport.cz.

Sedminásobný reprezentant Česka, jenž ve VfB působí také s mladým útočníkem Janem Klimentem, nemá problém ani s tím, že patnáctý tým tabulky zřejmě čekají boje o udržení nejvyšší soutěže. "Boj o záchranu baví každého hráče. Jsem velkým fanouškem VfB a bundesligy. Neexistuje žádná alternativa. Budu nadále makat na sto procent a vždy budu připraven naskočit. Zbytek je už na rozhodnutí trenéra," pokračoval na stránkách sport.cz univerzální defenzivní hráč, který má v celku pětinásobného německého šampiona platný kontrakt až do roku 2018.

V aktuální sezoně si Hloušek, jenž působí u našich západních sousedů od úvodu roku 2012, připsal 7 ligových vystoupení (v základu figuroval čtyřikrát) a 416 minut čistého času. Jednou nastoupil i v německém DFB Pokalu.

Sedm cizinců Synot ligy, kteří se na podzim činili