Trpišovský i Nezmar smutní. Rezignuje Liberec na úspěchy?

Sportovní vedení Slovanu Liberec na čele s Jindřichem Trpišovským a Janem Nezmarem je pár týdnů před startem odvetné části Synot ligy v rozpacích.

Trpišovský i Nezmar smutní. Rezignuje Liberec na úspěchy?
Hloušek je ve Stuttgartu náhradník, ale o Slavii neuvažoval

I přesto, že v posledních třech letech vydělal severočeský celek ze stadionu U Nisy na prémiích z Evropské ligy téměř 200 milionů korun, což jsou jeho dva roční rozpočty, odcházející opory při vší úctě k příchodům Egona Vůcha, Ondřeje Karafiáta či Matěje Pulkraba zatím nenahrazuje.

Veškteré důležité přestupy osobně realizuje vlastník klubu Ludvík Karl, který dlouhé roky nekomunikuje s médii a své kroky nikomu nevysvětluje. Realizační tým tak obvykle bývá vysazen před hotovou věc...

Po Josefu Šuralovi, který se upsal Spartě, je na odchodu také kapitán David Pavelka, jenž zřejmě kývne na tureckou výzvu. "Nahradit v libereckých podmínkách dva členy reprezentace je asi nemožné. David má jeden rozměr na hřišti a druhý jako kapitán v kabině, což se nahrazuje ještě mnohem hůř. Nevěděl jsem, že by měl odejít. Řešili jsme, jak nahradíme Šurala a do toho tohle. Davidův odchod beru jako hotovou věc. V tomto roce jsou to zatím jen špatné zprávy," smutnil stránkami idnes.cz citovaný kouč Jindřich Trpišovský.

Liberec přezimuje na čtvrtém místě, ale podle sportovního ředitele to vypadá na sešut tabulkou. "Pokud odejde po Šuralovi i Pavelka a nepřijde za ně adekvátní náhrada, je celkem jasné, co nás na jaře čeká: budeme rádi za podzimních 29 bodů a rezignujeme na sportovní úspěchy," doplnil Jan Nezmar, jehož upřímná slova publikoval web idnes.cz.

Fandové Slavie po masakru: Policie předložila soudu zmanipulované video!