Nabere Pekhart směr jihovýchod? Jedná s Ferencvárosem!

Když byl Tomáš Pekhart náctiletým teenagerem, byl považován za jeden z největších ofenzivních talentů českého fotbalu. Ve svých šestadvaceti letech však nutně potřebuje svou uvadající kariéru restartovat...

Nabere Pekhart směr jihovýchod? Jedná s Ferencvárosem!
Trenčínský supertalent Bero je na prodej za milion eur

To, že opustí Německo, je vysoce pravděpodobné (poslední prvoligový gól u našich západních sousedů vstřelil v únoru 2014) a jeho agent Pavel Maska momentálně o jeho budoucnosti vyjednává na maďarské půdě.

"Mohu potvrdit, že vedu jednání s Ferencvárosem Budapešť," vzkázal webem aktualne.cz citovaný manažer na adresu kmenového hráče Ingolstadtu, v jehož barvách na podzim odehrál pouze jednašedesát minut čistého času.

Německým trenérem Thomasem Dollem vedený Ferencváros je maďarským gigantem, který aktuálně vládne tabulce s osmnáctibodovým náskokem před druhým Újpestem. Celek z malebné Groupama Areny pro necelých 23 tisíc diváků si tak kráčí pro jubilejní třicát ligový primát v NB I.

Pakliše by se Paska v Budapešti dohodl, Pekhart by se v novém působišti potkal například se slovenským ofenzivním veteránem Stanislavem Šestákem, jenž je druhým nejlepším střelcem mužstva.

Zájem o devatenáctinásobného reprezentanta s minulostí v Tottenhamu, Norimberku, Jablonci, Slavii či Spartě je také v polské Ekstraklase, do níž před pár dny dorazil jiný český útočník Zdeněk Ondrášek, jenž se upsal tamní Wisle Krakov.

Fandové Slavie po masakru: Policie předložila soudu zmanipulované video!